Повсякденні заходи та події, що відбулися на факультеті

День студента з ФЕПіТ
  • 21 листопада 2017

День студента з ФЕПіТ

17-ого листопада факультет економіки, права та інформаційних технологій гучно привітав своїх студентів з їх професійним святом.

Наші нові спортивні досягнення
  • 21 листопада 2017

Наші нові спортивні досягнення

Команда Російської 70, в складі якої студенти нашого факультету - Кобець Сергій (група ЮР-14), Дмитро Науменко (група ЕКО-14) та Яцута Олександр (староста групи ЮР-15) стала переможцями футбольного протистояння гуртожитків з рахунком 3:2!

КНУКіМ зустрічає випускників!
  • 08 листопада 2017

КНУКіМ зустрічає випускників!

Сьогодні гостем для студентів кафедри правознавства Фепіт Кнукім став випускник кафедри, успішний юрист з юридичної компанії «Global law» - Олександр Сіроштан.

Наші студенти побували на молокозаводі "Яготинське"
  • 03 листопада 2017

Наші студенти побували на молокозаводі "Яготинське"

У рамках тижня куратора, який був оголошений на Факультеті економіки, права та інформаційних технологій, студенти Кафедри економіки відвідали два потужних підприємства: ТОВ «Еталон-Україна» та Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Тиждень куратора оголошується відкритим

Тиждень куратора оголошується відкритим

Тиждень куратора оголошується відкритим. 🎉🎊 Недільний осінній вечір наші студенти спільно з викладачами провели в театрі. І хоча за вікном холодно, але в душі панує тепло від неймовірної вистави, подарованої надзвичайно талановитими акторами Молодого театру.🎦🎭

День народження кафедри правознавства
  • 10 жовтня 2017

День народження кафедри правознавства

Сьогодні, в стінах нашого університету, відбулося урочисте святкування з нагоди дня народження кафедри правознавства. Цей захід проходив під егідою нещодавно минулого професійного свята правників: 8 жовтня – день, коли в України щорічно відзначається День юриста. Так, ми спостерігаємо деяку символічність – день народження кафедри правознавства та щорічне свято юриста збіглися неспроста.

Університет святкує Halloween

Університет святкує Halloween

І вкотре КНУКіМ вражає!😃 Сьогодні університет святкував Halloween💣 Неперевершена святкова програма та незабутні емоції чекали на студентів.

Економісти на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"
  • 02 листопада 2017

Економісти на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"

А поки місто прокидається, економісти вже знаходяться на виїзному занятті - завод по виробництву води "Еталон"!😃

Перегляд кінострічки "Геошторм"

Перегляд кінострічки "Геошторм"

Cтуденти кафедри на чолі з деканом Факультету економіки, права та інформаційних технологій Загарій Вікторією Клавдіївною та завідувачем кафедри Солохою Дмитром Володимировичем відвідали один із київських кінотеатрів, переглянувши кінострічку "Геошторм"

Другий випуск програми "Відверте знайомство з..." (посилання)
  • 01 жовтня 2017

Другий випуск програми "Відверте знайомство з..." (посилання)

Відео за посиланням

Перегляд кінострічки «12 розгніваних чоловіків»
  • 28 вересня 2017

Перегляд кінострічки «12 розгніваних чоловіків»

З ініціативи викладача кафедри правознавства Василя Івановича Ткаченка відбувся кіновечір на ФЕПіТ!

«CODE Summer: First step in IT» обрав переможців
  • 09 вересня 2017

«CODE Summer: First step in IT» обрав переможців

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який успішно функціонує вже 4 роки завдяки Асоціації «Інформаційні технології України».

«CODE Summer:First step in IT» у КНУКіМ
  • 01 вересня 2017

«CODE Summer:First step in IT» у КНУКіМ

У цьому році Київський національний університет культури і мистецтв, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка долучилися до реалізації освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який організовує Асоціація «Інформаційні технології України» вже протягом 4 років. Захід проводиться за підтримки всесвітньовідомих IT- компаній: EPAM Systems, Miratech, GlobalLogic та інших.

«Кафедра економіки запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра економіки запрошує на навчання»

Кафедра економіки входить до складу факультету економіки, права та інформаційних технологій КНУКіМ та здійснює підготовку економістів за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр».

«Кафедра комп'ютерних наук запрошує на навчання»
  • 14 липня 2017

«Кафедра комп'ютерних наук запрошує на навчання»

Кафедра КН запрошує на навчання за кваліфікацією «Фахівець з комп’ютерної графіки (дизайну)» та «Фахівець з інформаційних технологій»