«CODE Summer:First step in IT» у КНУКіМ

У цьому році Київський національний університет культури і мистецтв, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка долучилися до реалізації освітнього проекту «CODE Summer: First step in IT», який організовує Асоціація «Інформаційні технології України» вже протягом 4 років. Захід проводиться за підтримки всесвітньовідомих IT- компаній: EPAM Systems, Miratech, GlobalLogic та інших.

«CODE Summer:First step in IT» – це освітня платформа, де юні таланти мають можливість навчитися програмуванню та втілити свої ідеї в життя. Основна мета заходу – забезпечити економіку України належною кількістю фахівців у IT галузі та запобігти скороченню темпів розвитку технологічної сфери.

Цілі заходу:

1. Навчити програмуванню школярів 7-10 класів.
  2. Дати дітям можливість познайомитись і поспілкуватись у неформальній атмосфері зі студентами та викладачами IT спеціальностей, досвідченими представниками IT компаній.
  3. Розказати про особливості роботи в сфері IT та допомогти молоді зробити правильний вибір на шляху до омріяної професії.

З 26 липня по 10 серпня на базі Університету культури учні будуть практикуватися у JavaScript, HTML та CSS. Школярі матимуть змогу відвідати лекційні та практичні заняття, поринути в атмосферу роботи програміста, навчитися працювати в команді, а також спробувати свої сили у створенні власного проекту.

Юні програмісти під керівництвом асистента Кафедри комп’ютерних наук Ткаченка Олександра будуть розробляти програми та сайти, створювати ігри та web-додатки. Також випускники кафедри КН Олександр Куц (Київське агентство цифрових комунікацій Volta Agency, Web-розробник) та Влад Семіног (Uapay, CF.digital, Front End Developer) проведуть для молоді цікаві та інформативні майстер-класи.

По завершенню навчання школярі презентують власні проекти, кращі з яких будуть нагороджені організаторами заходу.

Завідувач Кафедри комп’ютерних наук, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Чайковська завітала на перше заняття програмістів – початківців й привітала учасників Літньої школи програмування «CODE Summer: First Step in IT»:

«Сподіваюсь, що переможцем проекту в цьому році стане учень, який практикується у КНУКіМ. Наші викладачі прикладуть для цього максимум зусиль. Щодня долайте шлях до мети, бажаю, щоб ваші програмні коди були короткими, а роки життя – довгими й щасливими!»