День народження кафедри правознавства

Сьогодні, в стінах нашого університету, відбулося урочисте святкування з нагоди дня народження кафедри правознавства. Цей захід проходив під егідою нещодавно минулого професійного свята правників: 8 жовтня – день, коли в України щорічно відзначається День юриста. Так, ми спостерігаємо деяку символічність – день народження кафедри правознавства та щорічне свято юриста збіглися неспроста.

Кафедра правознавства Київського національного університету культури і мистецтв має багатогранну історію та сягає ще з часів минулого століття. 1996 рік – рік, коли була започаткована нова ера української юриспруденції, університет почав підготовку професійних, потужних юристів, які наразі є представниками елітної спільноти держави – депутати, міністри, чиновники, судді, прокурори, підприємці. Але, треба виділити головних героїв цього дійства – високопрофесійний науково – педагогічний склад кафедри. Без цих видатних спеціалістів, професорів, докторів наук, теоретиків, практиків в правовій сфері, ми б сьогодні не пишалися багатьма здобутками наших випускників.

Фото Кафедра правознавства КНУКіМ.

Саме свято шокувало, перш за все, присутністю такого колориту лоєрів. Починаючи від викладацького складу, який налічував викладачів, які супроводжували початок створення кафедри, продовжуючи випускниками, які завдяки здобутій правничій освіті в нашому університеті, досягли успіхів в юридичній сфері, закінчуючи студентською молоддю, яка своїм характером та ентузіазмом довела – росте гідна конкуренція!

Фото Кафедра правознавства КНУКіМ.

Концерт налічував святкову програму, де багато студентів інших спеціальностей долучилися до вітань, були веселі та смішні сценки, нагородження активу кафедри та викладацького складу. Найбільше враження залишилось від промов викладачів, напутні слова заряджали неймовірною мотивацією.

Фото Кафедра правознавства КНУКіМ.

Покидаючи концертну залу, хотілося скоріше бігти до бібліотеки, починати й подалі набувати знання за юридичним фахом. А ізюминкою ж програми став тематичний торт, під музикальним супроводом та святковими вогниками. Ну і звичайно, куди ж без спільної фотографії. Сьогодні ми дійсно довели, що кафедра правознавства є взірцем великої сім’ї, зі своєю історією, гордістю та майбутнім! Всіх зі святом, Товариство!