«Кафедра комп'ютерних наук запрошує на навчання»

Кафедра КН запрошує на навчання за кваліфікацією «Фахівець з комп’ютерної графіки (дизайну)» та «Фахівець з інформаційних технологій»

Приймальна комісія нашого факультету знаходиться за адресою:

М. Київ, вул. Щорса (Є.Коновальця) 36, ауд. 413

Графік роботи: з 8 по 20 годину.

Щодо вступу консультує:

Чайковська Олена Антонівна +38 (050) 444-44-54

Ми допоможемо Вам розібратися в питаннях вступу та подати документи.

В умовах інформаційного суспільства та стрімкого розвитку нових веб-технологій, використання мобільних пристроїв, поширення систем доповненої реальності, реалізації концепцій Інтернету речей потрібна велика кількість професіоналів в області інформаційних та веб-технологій, працівників, які створюють різноманітні інформаційні ресурси і сервіси, розміщують та підтримують їх в глобальній комп'ютерній мережі Інтернет.

Саме тому сьогодні фахівці з інформаційних технологій – найбільш затребувана і високооплачувана категорія спеціалістів, як у вітчизняних компаніях, так і в численних зарубіжних компаніях.

Підприємствам, установам, організаціям соціально-культурної сфери різних форм власності потрібні нові категорії фахівців, яких узагальнено називають веб-майстрами, фахівцями з електронних ресурсів (e-Content), експертами цифрової медіаіндустрії (Digital Media).